Maturalna zabava 2014.

Autor: Administrator , 2. 5. 2014.

1. svibnja 2014. u restoranu Gastro u Zadru održana je maturalna zabava  naše škole. Svoj veliki korak u svijet zrelosti maturanti su proslavili plešući cijelu noć uz vesele taktove Zaratino benda.

Ples su valcerom otvorili ravnatelj Rade Šimičević i učenica 4.e razreda Klaudia Pušelja.

fotogalerija

Najboljom razrednom točkom, pa tako i "naj razredom" proglašen je 4.e  na radost svoje razrednice Jelene Mičić.

Najbolji plesni par je onaj iz 4.c razreda: Roko Šango i Natali Rašo, a prva im je čestitala razrednica Ana Bjeliš.

Miss maturalne zabave je Sara Surić iz 4.a, a mister je Grgo Ljubičić iz 4.b razreda.