Svečano dodijeljena priznanja za natjecanja

Autor: Administrator , 10. 6. 2014.

Danas je u Domu županije održana svečana dodjela priznanja učenicima srednjih škola koji su na županijskim natjecanjima osvojili 1., 2., ili 3. mjesto ili su na smotrama proglašeni najboljima. Priznanja su dodijeljena i njihovim mentorima.
Također je u istom terminu održana dodjela nagrada za učenike i njihove mentore koji su na državnim natjecanjima osvojili neko od prva tri mjesta
Za učenike naše škole ova je godina bila vrlo uspješna:  priznanja su otišla u ruke 24 učenika i 16 mentora. Svima je uručen prigodni dar, a popis učenika i mentora možete vidjeti OVDJE.