Posjet predstavnika Veleposlanstva SAD-a

Autor: Sandra Šango, 20. 3. 2015.

Danas su našu školu posjetili predstavnici Veleposlanstva SAD-a iz Zagreba. Savjetnik za tisak i kulturu gosp. Christian Wright  održao je zanimljivo predavanje "Meet the diplomat" učenicima 4.b i 4.f razreda o Veleposlantvu SAD-a, prednostima i nedostatcima života diplomata, zanimljivostima iz različitih zemalja, kultura i krajeva svijeta, ali i crticama iz osobnog života. Učenici su sa zanimanjem slušali ali i postavili dosta pitanja na koja je gosp. Wright rado i slikovito odgovorio.

U pratnji su bili i gđa Bahlen, također iz Veleposlanstva SAD-a, te gosp. Milko Belevski iz Američkog kutka Gradske knjižnice Zadar.

Nadamo se da će biti još ovakvih zanimljivih susreta.