Posjet učenika iz Francuske

Autor: Administrator , 10. 4. 2015.

Danas su našu školu posjetili učenici i nastavnici iz francuskog grada Romans-sur-Isère. Ovaj posjet organiziran je u sklopu projekta razmjene učenika, a povezan je s temama zaštite okoliša i prirode.  Naši učenici održali su tom prilikom prezentaciju na francuskom i engleskom jeziku u kojoj su predstavili Hrvatsku, Zadarsku županiju i našu školu. Osim dogovorene buduće suradnje, ovaj posjet obilježilo je druženje vršnjaka i ugodno ćaskanje uz dalmatinske slastice: fritule i kroštule kojima su Francuzi oduševljeni.  Njihov profesor Daniel Rajon zahvalio je na srdačnoj dobrodošlici i ugodnoj atmosferi, te pozvao naše učenike i nastavnike u uzvratni posjet sljedeće godine.