Posjet američkog književnika našoj školi

Autor: Sandra Šango, 23. 4. 2015.

Danas je  našu školu posjetio i održao zanimljivo predavanje učenicima trećih razreda Cody McLain Brown, književnik i profesor engleskog jezika na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu koji se prije nekoliko godina doselio iz SAD-a, oženio hrvaticom i odlučio ostati živjeti u Hrvatskoj.  Njegova knjiga "Propuh, papuče & punica" već neko vrijeme privlači pažnju čitatelja. Na vrlo zanimljuv i humorističan način Mr. Brown je objasnio učenicima zašto su ga toliko zaintrigirali propuh i papuče, kako je biti hrvatski zet i što mu se sve sviđa u Hrvatskoj.
Susret su omogućili Američko veleposlanstvo i Američki kutak Gradske knjižnice Zadar.