Šime i Igor u našoj školi

Autor: Administrator , 23. 11. 2016.

U utorak, 22. studenoga 2016. školu su posjetili naši zlatni dečki, olimpijski pobjednici,  jedriličari Šime Fantela i Igor Marenić. Maturirali su 2004. godine u 4.c razredu kojem je razrednica bila Ružica Ivić. Nakon prijema kod ravnatelja, u zbornici smo im priredili topao i emotivan doček. U razgovoru su se prisjetili raznih zgoda iz svojih srednjoškolskih dana, a porazgovarali su i s učenicima u razredima.

Nakon toga smo, zajedno s učenicima Prirodoslovno-grafičke škole i Gimnazije Jurja Barakovića na Pozdravu suncu snimili Milenijsku fotografiju Šime Strikomana. Tijela učenika formirala su oblik njihove jedrilice.

Fotogalerija                                     Video

Iz Županijske panorame (HRT)