Obilježen Dan planete Zemlje

Autor: Sanja Fabac, 24. 4. 2017.

Učenici prvih razreda, članovi ekološke sekcije naše škole radno su obilježili Dan planete Zemlje i u sklopu akcije Zelena čistka očistili okoliš školske zgrade. Ukupno je sakupljeno oko 300 kg otpada, od čega je najviše plastičnog i staklenog materijala. Ovom aktivnošću mladi pokazuju da su složni u nastojanju da se očuva i njeguje životni prostor i okoliš, kako bi se stvorili ugodniji životni uvjeti za sadašnje i buduće generacije.

Učenici koji su sudjelovali:

Andrea Gospić, Enio Nikpalj, Laura Zrilić, Marina Matešić, Matea Telesmanić, Mia Vučemilović, Petra Jurjević, Tija Klapan, Tonia Pera (1.a)

Paula Rambrot, Leonardo Veleslavić, Veronika Gospić (1.b)

Lara Prenđa, Bartol Janković, Margareta Šarić (1.d)

Lara Plohl (1.f)