Maturalna zabava 2017.

Autor: Administrator , 29. 4. 2017.

U četvrtak, 27. travnja 2017. u restoranu Gastro održana je maturalna večer učenika Gimnazije Vladimira Nazora. Za odličnu zabavu bio je zadužen bend Zaratino, a gost večeri bio je i Tomislav Bralić.

Fotogalerija

Nakon himne Gaudeamus koju su otpjevali učenici pod vodstvom prof. Ive Mustać Klarić, ravnatelj Rade Šimičević je održao prigodni govor, a zatim su se zanimljivim tekstovima predstavili razredi. Svečanim valcerom ples su otvorili ravnatelj i učenica Andrea Babić, a pridružili su im se razrednici:

prof. Kata Magaš s učenikom Christianom Perovićem,

prof. Marina Gavran s učenikom Filipom Vunićem,

prof. Ivanka Radulić s učenikom Filipom Zdrilićem,

prof. Stipica Radoš s učenicom Klarom Orkaš,

prof. Senka Brkulj s učenikom Brunom Mikulandrom

i prof. Irena Pavić s učenikom Lovrom Profacom.

Uz bogat program tijekom cijele večeri birala se i najbolja razredna točka, a nju je imao 4.e razred. Najbolji plesni par bili su Silvija Gulin i Antonio Kukuljica iz 4.d razreda. Za miss večeri izabrana je Antonija Bucić iz 4.d, prva pratilja joj je Lara Ćuća iz 4.b, a druga pratilja Monika Serdar-Petkovski iz 4.a razreda. Titulu mistera večeri ponio je Filip Zdrilić iz 4.c, prvi pratitelj mu je Mate Anić-Milić iz 4.f, a drugi pratitelj Bruno Orlović iz 4.e razreda.