WEBINAR ZA NASTAVNIKE

Autor: Administrator , 17. 8. 2017.

U srijedu, 23. kolovoza 2017. od 10 do 11 sati biti će  organiziran webinar za korisnike e-Dnevnika. Na webinaru će biti prikazane osnovne funkcionalnosti u e-Dnevniku te  kako u sustavu pripremiti školu za početak korištenja u novoj školskoj godini.

Webinar ce biti dostupan na poveznici:

Za prijavu će biti potrebno odabrati opciju prijave putem AAI@EduHr korisničkog računa, te nakon toga unijeti korisničko ime i lozinku. Osim ove opcije, bit će moguća prijava kao gost, odabirom opcije "Prijava kao gost" te unosom osobnog imena i prezimena. Tijekom webinara bit ce moguće postavljati pitanja i sudjelovati u raspravi. Snimka webinara bit će naknadno postavljena na mrežnim stranicama CARNeta.