Večer matematike

Autor: Amalija Colić, 10. 12. 2017.

U ponedjeljak, 4. prosinca u multimedijalnoj dvorani Gimnazije J. Barakovića održana je Večer matematike, na kojoj su sudjelovali učenici i profesori Gimnazije J. Barakovića,  Gimanzije F. Petrića, Klasične gimnazije Ivana Pavla II i naše škole.

Predstavnice naše škole bile su učenice 3. razreda Marija Vrkić i Mareta Magaš, pod mentorstvom profesorice Dubravke Crnošije, s prezentacijom "Matematika u spomenicima grada Zadra", te učenice 2. i 4. razreda Tija Klapan, Marina Matešić i Manula Slavica Košević, pod mentorstvom profesorice Amalije Colić, s prezentacijom i plakatom "Matematika u modi". Večer je bila vrlo zanimljiva i odlično posjećena.