Promocija Spužve

Prigodom izlaska 15. broja školskoga lista Spužva, u školskoj knjižnici je u srijedu 14. veljače 2018. upriličena promocija za sve koji su sudjelovali u kreiranju školskog lista. Promociju je kao i prošle godine svojom nazočnošću uveličala profesorica Jasenka Vežić, dugogodišnja profesorica naše gimnazije i idejni tvorac školskog lista. Na samom početku prisutne je pozdravio ravnatelj, a zatim je knjižničar Ante Prtenjača, odgovorni urednik Spužve uz pomoć članova uredništva Elene Barić i Karle Birkić te ostalih novinara prisutne proveo kroz sadržaj Spužve 15. Učenici drugih razreda Andrej Zec i Lucija Kolak za ovu su priliku pripremili i odsvirali pjesmu Acapulco, pokojnog Ante Perkovića, bivšeg učenika naše škole i nekad urednika Spužve.

Treba napomenuti da je petnaesti broj Spužve samo dva dana prije promocije, na županijskoj smotri Lidrano predložen za državno natjecanje.

Kako je bilo na promociji, možete pogledati u fotogaleriji

objavio: Administrator   datum: 16. 2. 2018.