Humanitarci velikog srca

Autor: Tihana Magaš, 20. 2. 2018.

Učenici naše škole i ovaj su put pokazali veliko srce i trud kad je riječ o pomaganju drugima. U humanitarnoj akciji koju je pokrenula prof. Tihana Magaš, u ponedjeljak 19. veljače  u holu školske zgrade upriličena je prodaja kolača i slastica koje su učenici sa svojim obiteljima ispekli i pripremili.  Na taj način je prikupljena pomoć za obitelj Dragaš iz Briševa te djevojčicu Petru Zrilić kojoj je potrebno liječenje u inozemstvu. Za obje svrhe biti će uplaćen isti iznos - 1765 kn, dok je za obitelj teško oboljele Anđele Tičić iz Bibinja od posjetitelja izložbe "Nestvarnost istine" čiji su domaćini bili učenici naše škole prikupljeno 1602, 75 kn. Dakle, 5132,75 kn prikupili su naši vrijedni i nesebični učenici u humanitarne svrhe. Dio kolača odnijeli su i u Dom za odrasle osobe sveti Frane, Zadar.

Zahvaljujemo svima koji su pomogli u realizaciji još jedne uspješne humanitarne priče.

Dobro je činiti dobro. heart                  Fotogalerija