Glazbeni u Perivoju

Autor: IVA Mustać Klarić, 25. 9. 2018.

U sklopu projekta “Ruksak pun kulture”, jedinstvenog  kulturno-edukativnog programa na državnoj razini kojeg  su zajedno pokrenuli Ministarstvo kulture Republike Hrvatske i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, za učenike naše škole održano je predavanje i radionica zagrebačkog glazbenika Valenta Samardžije. U prekrasnom ambijentu Perivoja Vladimira Nazora ispred naše škole učenici su zajedno muzicirali na različitim udaraljkama prateći zadane ritamske obrasce. Sudjelovali su učenici trećih razreda, profesorica glazbene umjetnosti  Iva Mustać Klarić i knjižničar Ante Prtenjača.