Večer sjećanja na Vukovar i Škabrnju

U srijedu, 21. studenoga 2018. učenici naše škole pod mentorstvom prof. Tihane Magaš  u HNK Zadar priredili su večer sjećanja na Vukovar i Škabrnju. Tom prilikom premijerno je prikazan video uradak "Tvoje se ime čuva" u režiji učenice Karle Birkić, a za naraciju su bili zaduženi Maria Režan i Andrej Zec. Glumci u tom video uratku bili su Lucija Bjelan i Maurizio Dellavia.

Večer je emotivnim govorom otvorio ravnatelj Rade Šimičević, a gost večeri prof. dr.sc. Boris Dželalija učenicima je ispričao svoja sjećanja na 18. studenog 1991. u Škabrnji.

Za glazbeni dio večeri bili su zaduženi  Lucija Kolak, Damjan Gečević, Patricija Brnin i Andrej Zec.

Voditelji programa bili su Jakov Jurlina, Sara Mijolović i Maria Režan.

Prezentaciju i scenografiju, kao i tehničku podršku dali  su Karla Birkić, Tara Ćuća, Morena Longin, Jan Mišković i Ira Peruzza.

objavio: Tihana Magaš   datum: 22. 11. 2018.