Savjetovanje o nacrtu prijedloga Statuta

Autor: Administrator , 4. 2. 2019.

Člankom 11. Zakona o pravu na pristup informacijama određena je obveza provođenja savjetovanja s javnošću pri donošenju zakona i podzakonskih propisa odnosno općih akata kojima se utječe na interese građana i pravnih osoba.

Savjetovanje o nacrtu prijedloga Statuta Gimnazije Vladimira Nazora

Svrha savjetovanja je dobiti povratnu informaciju o nacrtu prijedloga Statuta te nakon provedenog postupka savjetovanja donijeti konačnu odluku o Prijedlogu Statuta, prije traženja suglasnosti osnivača.
Zainteresirana javnost svoje primjedbe i prijedloge na nacrt Prijedloga Statuta može uputiti na e-mail škole: pod naslovom Prijedlog Statuta zaključno s 1.veljače 2019. godine.

Obrazac za sudjelovanje u savjetovanju

Nacrt Prijedloga Statuta Gimnazije Vladimira Nazora