Dan sjećanja

Autor: Sandra Šango, 30. 10. 2019.

U prigodi blagdana Svih svetih, naši učenici i profesori tradicionalno pohode gradsko groblje, najprije središnji križ, a onda i grobove naših preminulih profesora. Tako nastojimo da naši učenici ne zaborave brojne zaslužne profesore ove škole, ali ni kako je stvorena hrvatska država i tko su ljudi koji su dali najvrjednije, svoje živote za slobodnu i neovisnu nam državu Hrvatsku.

U utorak, 29. listopada 2019. položili su vijenac na središnji križ i tradicionalno su obišli grobove naših dragih profesora koji su nas poučavali i zbog kojih su mnogi od nas izabrali poziv odgajatelja i obrazovanja mladih generacija.