NAZOR ČITA BAJKE

Autor: Daria Gospodnetić, 17. 3. 2021.

Vlada Republike Hrvatske proglasila je 2021. godinu Godinom čitanja stoga je Ministarstvo znanosti i obrazovanja pozvalo sve škole u Republici Hrvatskoj da prigodnim aktivnostima obilježe ovu značajnu godinu. Odlučili smo se obilježiti Godinu čitanja u našoj školi priključivši se manifestaciji Zadar čita Gradske knjižnice Zadar. Osmislili smo školski projekt Nazor čita bajke kako bismo uspješno odgovorili na pitanje programa manifestacije Zašto je dobro čitati bajke? U projektu su sudjelovali učenici obiju smjena Gimnazije Vladimira Nazora te svi profesori hrvatskog jezika. Projektu su se priključili i ostali profesori i stručni suradnici kako bismo bajku istražili na svim razinama, stoga im od srca zahvaljujemo! Ako slika govori tisuću riječi, onda naš mali dokumentarac govori bezbroj, no prosudite sami i podržite naš rad gledajući video uradak Nazor čita bajke.

Profesorice hrvatskog jezika Gimnazije Vladimira Nazora

VIDEOURADAK