LIKOVNI RADOVI NAŠIH UČENIKA – POBJEDNICI NATJEČAJA “ŽUPANIJO, SRETAN TI ROĐENDAN”

Autor: Ivanka Radulić, 16. 4. 2021.

U povodu Dana Zadarske županije, pedagoška služba Narodnog muzeja Zadar organizirala je natječaj pod nazivom “Županijo, sretan ti rođendan”. Natječaj je bio namijenjen djeci u dječjim vrtićima i učenicima osnovnih i srednjih škola s područja Zadarske županije. Tema natječaja je bila prikazati prirodne i kulturne karakteristike bitne za prepoznatljivost naše županije s ciljem poticanja na kreativnost i maštu preko likovnog i literarnog izražavanja.

Pobjednici natječaja u kategoriji Učenici u srednjim školama su učenici naše škole koji su sudjelovali s likovnim radovima, koji su trenutačno izloženi u Kneževoj palači.