TIJANA MANDIĆ NA DODJELI DIPLOMA ZA SUDJELOVANJE NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U ČEŠKOJ

Autor: Ivanka Radulić, 12. 12. 2021.

U četvrtak, 9. prosinca 2021. godine u  organizaciji Hrvatskog školskog muzeja i Veleposlanstva Republike Češke u Hrvatskoj upriličena je svečanost dodjele priznanja i diploma učenicima i mentorima nagrađenih radova za 49. Međunarodnu izložbu dječjeg likovnog stvaralaštva „Lidice“ 2021. u Češkoj.

Tema ovogodišnje izložbe je bila Robot i umjetna inteligencija, a između 953 odabrana rada od ukupno 11 213 pristiglih radova na natječaj, bio je i animirani film „Possible life“ naše učenice Tijane Mandić iz 3. A razreda.

Svečana dodjela je odražana u prostoru Muzeja suvremene umjetnosti u Zagrebu, a nagrade i diplome učenicima i njihovim mentorima uručio je veleposlanik Republike Češke, Njegova Ekscelencija gospodin Milan Hovorka.