U programu Škola ambasadora europskog parlamenta smo u top 5 škola u Hrvatskoj

Autor: Tihana Magaš, 13. 12. 2021.

Danas je na trećem programu HRT-a prikazana emisija "Mladi na tv-u" posvećena učenicima naše škole. Povod prikazivanja je uspjeh naših ambasadora juniora u programu Škola ambasadora europskog parlamenta koji se od 2016. godine provodi u Hrvatskoj.

Naši učenici su kao škola kandidat ušli u top 5 škola u Hrvatskoj zbog čega je i snimljena emisija o njima.

Veseli nas da su nakon snimanja emisije stigli rezultati za tekuću godinu gdje su zauzeli visoko treće mjesto od svih EPAS škola u Hrvatskoj.

U snimanju emisije sudjelovali su učenici: Lana Šešelja, Ana Veronika Vulić, Lucija Radić, Ema Rašin, Filip Matijević i Donat Zausnigg te ravnateljica Sandra Šango i voditeljica projekta prof. Tihana Magaš.

Čestitamo!!!