Školsko sportsko društvo ,,Vladimir Nazor" primilo je godišnju nagradu od Zadarske županije

Autor: Administrator , 18. 4. 2023.

Školsko sportsko društvo ,,Vladimir Nazor" koje djeluje pri Gimnaziji Vladimira Nazora primilo je godišnju nagradu od Zadarske županije za postignuća u 2022. za područje sporta na današnjoj svečanoj sjednici zadarske Županijske skupštine. Čestitamo učenicima sportašima i našoj profesorici, voditeljici sportskog društva, Jadranki Duvančić. Zadovoljstvo nam je primiti nagradu uz naše bivše učenike Šimu i Mihovila Fantelu koji su također nagrađeni na svečanoj sjednici Županijske skupštine. Čestitamo im na dodijeljenoj nagradi Zadarske županije te na svim ostalim uspjesima koje ostvaruju.