Likovni radovi Paole Gospić i Lu Ivoš odabrani za izložbu ,,Radost slikanja uz glazbu" u Lisinskom

Autor: Administrator , 18. 4. 2023.

U organizaciji Hrvatske glazbene mladeži završen je drugi dio natječaja „Radost slikanja uz glazbu“. Riječ je o likovnom natječaju namijenjenom djeci predškolske dobi kao i učenicima osnovnih i srednjih škola koji su svoje glazbene impresije na skladbu Nikolaja Rimskog Korsakova Priče iz tisuću i jedne noći - Šeherezada mogli izraziti u svim likovnim tehnikama. Za izložbu koja će biti upriličena 3. svibnja 2023. godine u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u Zagrebu, u sklopu Tjedna glazbe, odabrani su i radovi naših učenica Paole Gospić iz 1.f i Lu Ivoš iz 4.e razreda pod mentorstvom profesorice likovne umjetnosti Ivanke Radulić. Čestitke curama i mentorici!