Autor: Administrator , 28. 4. 2023.

Danas su okviru Dana škole održani kvizovi općeg znanja između prvih, drugih i trećih razreda. I bilo je gusto! Sveukupno 18 timova sudjelovalo je u kvizu, a timovi su se sastojali od 4 učenika koji su predstavljali svoj razred. I rasturili su svi! Čestitke svim učenicima koji su sudjelovali u kvizu, a posebno se pohvaljuju pobjednici u svim generacijama: 1. a, 2. a i 3. d. Kviz su organizirali knjižničar Ante Prtenjača i pedagog Petar Sikirić, a posebne zahvale svim profesorima koji su pomogli prilikom sastavljanja pitanja za kviz iz svih predmeta.