Nova epizoda podcasta SvjetoNazor ,,Kako postati glumac u Zadru'' u video obliku

Autor: Administrator , 2. 5. 2023.

U novoj epizodi predstavljamo SvjetoNazor u novom ruhu - u video formatu. Tema nove epizode glasi - Kako postati glumac u Zadru? Posjetili smo i porazgovarali s voditeljima i polaznicima Drame plus, Kazališta lutaka Zadar, Hrvatskog narodnog kazališta, udruge Igrajmo se i Teatra Dragon. Urednički i novinarski dio ostvarili su učenici Gimnazije Vladimira Nazora, a poslove snimanja i montaže ostvarili su učenici Prirodoslovnog-grafičke škole. Voditelji projekta su Iva Mustać Klarić i Ante Prtenjača. Mentor je projekta novinar Ivica Štorić. Poslušajte novu epizodu na poveznici - klikom na fotografiju.