Uspjesi debatnog tima #AmbassadorSchools i #EPASVeszprem

Autor: Tihana Magaš, 4. 6. 2023.

Ponosni smo na EPAS tim naše škole koji je na susretu Škola ambasadora Europskog parlamenta osvojio brojne nagrade u svim kategorijama natjecanja. U kategoriji PR-a cijelog događaja na društvenim mrežama osvojili smo 3. mjesto. U kategoriji najboljeg vizualnog rješenja u kojem je trebalo predstaviti grad iz kojeg dolazimo, školu i EPAS aktivnosti naše škole, osvojili smo 1. mjesto. U bingo natjecanju znanja i prikupljanja znanja o drugim sudionicima, zemljama i općeg znanja u sklopu svojih međunarodnih timova najbolje su bile Lana Šešelja i Lucija Burčul.