Oxford Reading Club

Autor: melisa rumora, 12. 6. 2023.

Danas, 12. lipnja, učenice 1.c razreda Antea Knežević, Nevia Bilan i Viktorija Aleta održale su radionicu vezanu za djelo 'A Midsummer Night's Dream' Williama Shakespearea pred svojim razredom u sklopu nastave engleskog jezika pod mentorstvom profesorice Melise Rumore.

U radionici su svojim kolegicama i kolegama ukratko predstavile djelo, radnju i glavne likove, a zatim aktivnosti koje su zamislile u sklopu obrađenog djela.
Učenicima su predstavljene ideje zadataka kao što su pitanja točno ili netočno, križaljka i zadatak nadopunjavanja rečenica iz djela. Također, učenici su pogledali video sažetak djela koji su učenice pronašle na YouTube-u.