Učenici naše škole danas su sudjelovali na tribini HRT

Autor: Tihana Magaš, 24. 11. 2023.

Učenici naše škole danas su sudjelovali na tribini HRT Hrvatskoga radija u suradnji s HRT Radio Zadrom o participaciji mladih na izborima za EU parlament 2024. godine.

Na tribini je sudjelovala potpredsjednica Europske komisije za demokraciju i demografiju Dubravka Šuica, v.d. voditeljice Ureda Europskog parlamenta u Hrvatskoj Maja Ljubić Kutnjak i profesori Sven Marcelić Odjela za sociologiju Sveučilišta u Zadru i Berto Šalaj Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu te Patrik Puljić, nogometni trener, predsjednik Društva oboljelih od multiple skleroze, predstavnik oboljelih mladih pri Europskoj platformi za MS.
Također, na tribini su aktivno sudjelovali, postavljanjem vrlo zanimljivih, intrigantnih i pametnih pitanja, učenici naše škole, članovi debatnog i EPAS tima, u pratnji ravnateljice Sandre Šango i profesorice Tihane Magaš.