Bivši za sadašnje 1

Autor: Petar Sikirić, 29. 11. 2023.

I ove školske godine nastavljamo s programom profesionalne orijentacije ,,BIVŠI ZA SADAŠNJE", u kojem bivši maturanti škole predstavljaju svoje profesionalne izazove, usmjerenje i put sadašnjim maturantima. Danas smo programom obuhvatili područja PRAVNIH i EKONOMSKIH znanosti.

U ugodnoj atmosferi svoja iskustva o izboru studija, ali i posebnostima i zahtjevima studiranja te mogućnosti zaposlenja nakon studija podijelili su naši bivši maturanti: Tomislav Baričević, mag.oec, Bruno Zelić, mag.iur, te Julija Stefanović, studentica menadžmenta (Odjel za ekonomiju), Sveučilišta u Zadru.
Voditelj programa je pedagog Petar Sikirić, a raspravu je moderirao knjižnjičar Ante Prtenjača. Učenici su s posebnom pozornošću slušali savjete svojih prethodnika. U narednom periodu nastavit ćemo s drugim predmetima i područjima.