Radionica Prosinački Blues Odjela za mlade Gradske knjižnice Zadar

Autor: Administrator , 22. 12. 2023.

Učenici 3.f razreda su sa svojom profesoricom hrvatskoga jezika Antonijom Baričević sudjelovali na prigodnoj radionici Prosinački Blues koju je organizirao Odjel za mlade Gradske knjižnice Zadar.

Radionica je povezala blues kao glazbeni stil, potištenost koja se javlja u vrijeme blagdana i poeziju. Učenici su na radionici čitali prigodno odabrane pjesme, odabirali su određene riječi i stihove koji su im se svidjeli ili su ih dotaknuli, a potom su u skupinama od tih izvadaka stvarali novu pjesmu. Učenici su uživali na radionici i kreirali odlične pjesničke radove.