Učenici Gimnazije Vladimira Nazora na županijskim natjecanjima

Autor: Administrator , 5. 3. 2024.

Dragi učenici, ovim putem želimo vam čestitati na sudjelovanju na županijskim natjecanjima iz brojnih predmeta, ali i drugih kategorija te vas pohvaliti što izdvajate svoje dodatno vrijeme kako biste nadogradili svoje znanje. Čestitke i svim profesorima mentorima koji ustraju u radu s učenicima kako bi usustavili i proširili njihovo znanje.

Popis učenika, predmeta i kategorija nalazi se u nastavku vijesti.

Na poveznici pogledajte sve rezultate učenika i njihovih mentora:

🇬🇧Engleski jezik: Luka Kulišić, Boris Marić, Marino Gulam, Ana Klišmanić, Nikoletta Martinov, Petra Doljanin.
🥳2. mjesto: Boris Marić
🇩🇪Njemački jezik: Ema Aničić, Ivan Županović, Ivano Bukvić, Lara Senzenberger.
🥳1. mjesto: Ivan Županović, Ivano Bukvić
🥳2. mjesto: Lara Senzenberger.
🇮🇪Talijanski jezik, Karla Knežević, Luna Mikulec, Gabriel Ruić, Bruna Grgurević, Elena Lombardić.
🥳1. mjesto: Gabriel Ruić, Bruna Grgurević
🥳2. mjesto: Karla Knežević
🥳3. mjesto: Elena Lombardić
🇫🇷Francuski jezik:
🥳2. mjesto: Martina Božica Škara
🇪🇸Španjolski jezik:
🥳1. mjesto: Bruna Grgurević
🇭🇷Hrvatski jezik (20.3.): Andrej Barić, Virna Jakupović, Gabriela Markotić.
🥳2. mjesto: Gabrieča Markotić
🧪Kemija: Ivan Uskok.
🦠Biologija: Damjan Budimir, Nika Kovač, Laura Mičić, Zara Štakić, Lucija Burčul, Jakov Štefančić.
🦗Samostalni istraživački radovi – biologija: Dorotea Perica, Jakov Lisica.
🚀Fizika: Lovre Mandić.
💻Informatika: Roko Birkić, Mateo Kraljev, Luka Kulišić, Ivan Lukić, Karlo Perić, Bor Gabriel Špadić, Lucija Burčul, Ema Ćakarun, Franko Marnika, Niko Vedrić, Paula Šušić, Niko Veršić.
🧮 Matematika: Marta Golem, Laura Mičić, Aneta Strgačić, Niko Veršić, Bor Gabriel Špadić.
🌍Geografija: Lara Krpeta, Danijel Končurat, Vita Karaban, Mihaela Nekić, Toma Baričević, Nika Kovač, Ivan Paško Džaja, Aneta Strgačić, Marta Pedić, Niko Vedrić, Roko Vučetić, Antonio Matek.
🏛Povijest: Danijel Končurat, Mišel Tišma, Lovre Bašić, Nola Barić, Andrija Lonić, Jakov Štefančić.
📜Međužupanijsko Natjecanje iz filozofije: Petra Doljanin, Jakov Gospić, Luna Knežević, Marta Martinović, Antonio Matek, Jakov Lisica, Luciana Žepina.
⛪️Vjeronauk – vjeronaučna olimpijada: Ante Pedisić, Donata Čirjak, Frane Nekić, Paula Šušić, Zara Rašo.
🏥Natjecanje mladeži Hrvatskoga Crvenoga Križa: Dominik Paleka, Luna Mikulec, Lucija Buškulić, Ivona Brzoja, Martina Božica Škara, Aneta Strgačić.
🗣Natjecanje u debati: Nevia Bilan, Jakov Gospić, Antonio Matek, Đina Medić, Leia Štambuk, Nikolina Trninić.
🎨Natjecanje/izložba učenika u području vizualnih umjetnosti i dizajna: Donata Zelić.
🎭📰Županijska smotra LiDraNo: Nevia Bilan, Gabriel Stojić, Mirta Zubčić, Ramona Žunić, Mihaela Marcelić, Mišel Tišma, Zola Ušalj, Luna Knežević, Jakov Lisica, Dorotea Perica, Lana Kruneš, Maria Marinović, Boris Marić, Petra Ranj, Paola Gospić, Dora Donatella Stevanović.
🥳Predloženi za državnu smotru: Školski list Spužva, Radijska emisija ,,Jedan od nas" i dramski scenski grupni nastup ,,Zagrljaj" Ranka Marinovića.