Školski list i radijska emisija pozvani na državnu smotru Lidrano

Autor: Daria Gospodnetić, 2. 4. 2024.

Školski list Gimnazije Vladimira Nazora ,,Spužva" i radijska emisija ,,Jedan od nas" pozvani su na državnu smotru LiDraNo koja će se ove godine održati u Vinkovcima od 22. do 26. travnja 2024.! Čestitke učenicima koji će nas predstavljati na državnoj smotri te mentoricama, Mateji Perić i Ivani Brković Pichler! Na županijskoj smotri list su predstavljali učenici Boris Marić, Paola Gospić te Dora Donatella Stevanović, a radijsku emisiju, koju su i stvarali, predstavili su Dorotea Perica, Lana Kruneš, Maria Marinović, Petra Ranj i Boris Marić. Čestitke svima i lijepo nas predstavite u Vinkovcima.