Dobrovoljno darivanje krvi

Autor: Administrator , 11. 4. 2024.

Čestitke našim učenicima dobrovoljnim darivateljima krvi, ali i onima koji su htjeli postati, no niskog su tlaka i hemoglobina. Maturanti Gimnazije Vladimira Nazora Zadar znaju da je darivanje krvi duboko plemeniti čin pa su danas sudjelovali u akciji dobrovoljnog darivanja. Svatko od nas na taj način može spasiti nečiji život, a darujući krv, povezujemo se u mreži solidarnosti i darujemo život i ljubav, darujemo sebe. Stoga, od srca čestitamo Luciji Špralji, Kristini Štulini i Noi Lenkiću iz 4. b razreda što su danas postali dio velike zajednice dobrovoljnih darivatelja. Također, zahvaljujemo Lani i Magdaleni (4. d), Zari i Korini (4. b) i Mandi (4. e) na sudjelovanju.