Pohvaljeni likovni radovi Paole Gospić i Mihaele Nekić na natječaju ,,ČA u versin, riči i pinelu"

Autor: Ivanka Radulić, 20. 4. 2024.

Povodom održavanja 33. Čakavske večeri, O.Š. Bijaći, u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje, i ove je školske godine organizirala literarni, recitatorski i likovni natječaj ,,ČA u versin, riči i pinelu", a glavna tema bio je motiv životinje. U kategoriji likovnih radova učenika srednjih škola, pod mentorstvom Ivanke Radulić, profesorice likovne umjetnosti, pohvaljeni su radovi naših učenica 2. f razreda Paole Gospić ,,Vridni tovar", rađen akrilnim bojama, i Mihaele Nekić ,,Dalmatinski trio", u kombiniranoj tehnici glinamola i akrilnih boja.