Humanitarna akcija "Vukovaru za dar"

Autor: Administrator , 28. 11. 2013.

Molimo sve učenike da se odazovu humanitarnoj akciji koju organizira Hrvatska katolička udruga medicinskih sestara i tehničara Zadar u suradnji sa Zadarskom županijom i Gradom Zadrom. Pomoć se prikuplja kao i svih dosadašnjih godina za Caritas Vukovarsko -srijemske nadbiskupije koja skrbi o više od 3000 ljudi.
"Vukovar nas treba, moramo zaustaviti odlazak iz tog grada, jer što je grad bez ljudi"- riječi su sestre  Melhiore Biošić koja je inicijator akcije svih ovih godina.
Herojski grad Vukovar treba pomoć cijele Hrvatske, treba pomoć grada Zadra, treba pomoć i naše škole. Pokažimo kako suosjećamo sa svojim vršnjacima, a vrijeme došašća neka u nama potakne  dobrotu i osjećaje za ljude u potrebi.

Ovaj puta prikupljamo pakete s osnovnim higijenskim potrepštinama, točnije  ŠAMPONE I KUPKE pa vas molimo da iste donesete u školu

do petka, 6. prosinca  2013. godine.

HVALA!