U srijedu, 8. lipnja 2016. godine u Domu županije održana je svečana dodjela priznanja učenicima srednjih škola koji su na županijskim natjecanjima osvojili 1., 2., i 3. mjesto ili su na smotrama proglašeni najboljima. Također je u istom terminu održan svečani prijem kod župana za učenike koji su na državnim natjecanjima osvojili prva tri mjesta i njihove mentore. Popis naših učenika i mentora kojima su svečano uručena priznanja nalazi se u nastavku.
DRŽAVNA NATJECANJA
Lovre Vrkić, 2. mjesto natjecanje Opisujemo sustave, mentorica Sanja Fabac
Ana Matešković, 1. mjesto biologija, mentorica Sanja Fabac
Karlo Gržan i Andrija Miočić, 1. mjesto povijest, mentor Igor Artić
ŽUPANIJSKA NATJECANJA
Manuela Slavica Košević
-za pohvaljeni rad ''Dama s porukom“
Mentor: Ivanka Radulić
-za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
Mentor: Maruška Gulin
-za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz biologije
Mentor: Sanja Fabac
Vanessa Kotlar
-Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz biologije
Mentor: Sanja Fabac
-Za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz filozofije
Mentor: Zoran Supičić
-za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
Mentor: Zoran Samardžija
Ana Matešković
-za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz biologije
Mentor: Sanja Fabac
-za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
Mentor: Tatjana Smith Savić
Marija Vrkić
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
Mentor: Senka Brkulj
Martina Radaš
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
Mentor: Irena Pavić
Moreno Longin
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
Mentor: Zoran Samardžija
Sara Maraš
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz francuskog jezika
Mentor: Svjetlana Pera
Marko Đerđa
Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz fizike
Mentor: Katarinica Milković
Mikael Marvin
Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz fizike
Mentor: Katarinica Milković
Sunčana Brkulj
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
Mentor: Maruška Gulin
Sandro Torić
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
Mentor: Tatjana Smith Savić
Andrea Babić
Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz biologije
Mentor: Marija Nižić
Niko Škifić
Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
Mentor: Amalija Colić
Ella Karaban
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Ana Bjeliš
Doris Vučković
za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Ana Bjeliš
Stipe Galić
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Suzana Matković
Dario Oštrić
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Suzana Matković
Laura Budanović
za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Suzana Matković
Mia Radeljić
Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
Mentor: Tihana Magaš
Mario Zrilić
Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
Mentor: Igor Artić
Karlo Gržan
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
u kategoriji samostalnih istraživačkih radova
Mentor: Igor Artić
Andrija Miočić
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
u kategoriji samostalnih istraživačkih radova
Mentor: Igor Artić
Mirlinda Maroshi
za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz španjolskog jezika
Mentor: Sunčica Mustać
Lucija Kolić
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
Mentor: Dubravka Marcelić
Martina Bašić
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
Mentor: Sandra Rokov
Chejenne Cattaruzza Pino
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
Mentor: Glorija Ledenko
FOTOGALERIJA