Podcast SvjetoNazor kreće u video obliku s novim prosirenim timom

Autor: IVA Mustać Klarić, 24. 10. 2022.

Danas je naša, već dobro poznata ekipa podcasta, bila počašćena posjetom novinara i voditelja Ivice Štorića kao i dolaskom mnogobrojnih novih članova u naš mali tim. Ivica je postao naš mentor uz našeg knjižničara Antu Prtenjaču i našu nastavnicu glazbene umjetnosti Ivu Mustać Klarić.

S velikim zadovoljstvom najavljujemo vam da vas i ove godine očekuju nove emisije Podcasta SvjetoNazor u drugačijem sastavu i novom video obliku. U nadolazeće emisije bit će uključeni učenici Gimnazije Vladimira Nazora i Prirodoslovno-grafičke škole.
Osmislili smo i novu temu, ideje pomalo kreću, a vi, saznajte o čemu se radi i upoznajte našu ekipu!