Naši učenici, glumci u predstavi “Zabranjeno mlađima od 15, Strana B”

Autor: Administrator , 16. 12. 2022.

U petak, 16. prosinca 2022., u 12 sati u HNK Zadar, Kazališna udruga Igrajmo se izvela je predstavu “Zabranjeno mlađima od 15, Strana B”. U predstavi glume učenici naše škole, iz 1. d razreda Zola Ušalj i Mihaela Marcelić te iz 1. a učenica Nikoletta Martinov. Cijeli 1. d razred zajedno sa svojom razrednicom posjetio je kazalište i pružio podršku svojim kolegicama.

Zabranjeni sadržaji predstavljaju izazov. “Pravila se znaju.” kako potvrđuje i rečenica iz predstave “Sve je napismeno”, ali kada smo i u kojoj mjeri i zašto spremni prijeći određene granice i unatoč činjenici da je sve jasno. Kako se tada osjećamo, što nas sve vodi u našim odlukama i sva ostala pitanja koja se otvaraju prikazuju glumci ove predstave koja je namijenjena svim uzrastima. Još jedna predstava izvedena je u 19 sati i svojim dolaskom podršku su dale naše profesorice našoj bivšoj učenici Natali Anić. Natali, hvala na pozivu.
Nikoletta, Zola i Mihaela, svaka vam čast!