Učenici sudjelovali u školskom projektu "Weihnachten in Deutschland"

Autor: Suzana Matković, ana bjeliš, 27. 12. 2022.

Učenici njemačkog jezika naše škole sudjelovali su u školskom projektu "Weihnachten in Deutschland" u organizaciji prof. Ane Bjeliš i prof. Suzane Matković. Učenici 3. e i 4. c razreda pod vodstvom prof Maje Ležaić, učenici 1. e, 3. d i 3. f raz pod vodstvom prof. Ane Bjeliš, učenici 2. d, 2. e i 4. d i 4. f pod vodstvom prof. Suzane Matković pripremili su prezentacije i videouratke o tradicionalnim božićnim slasticama i pjevali božićne pjesme, O Tannenbaum i Stille Nacht, heilige Nacht. Sretan Božić i nova 2023. godina!

Pogledajte i poslušajte njihove izvedbe, u prilogu su dvije prezentacije i klikom na fotografiju, pogledajte videouratke.

Rezultat slike za weinachten

Priloženi dokumenti: