Bivši za sadašnje 1

Autor: Petar Sikirić, 15. 2. 2023.

I ove školske godine nastavljamo s programom profesionalne orijentacije ,,BIVŠI ZA SADAŠNJE", u kojem bivši maturanti škole predstavljaju svoje profesionalne izazove, usmjerenje i put sadašnjim maturantima. Danas smo programom obuhvatili društveno-humanističko područje.

U ugodnoj atmosferi svoja iskustva o izboru studija, ali i posebnostima i zahtjevima studiranja te mogućnosti zaposlenja nakon studija podijelili su naši bivši maturanti, a sada i djelatnici škole: Petar Sikirić, mag. pedagogije i sociologije, Melisa Rumora, mag. engleskog i njemačkog jezika te Roko Sven Surać, mag. povijesti. Voditelj programa je pedagog Petar Sikirić, a raspravu je moderirao knjižnjičar Ante Prtenjača Učenici su s posebnom pozornošću slušali savjete svojih prethodnika, uz prisustvo ravnateljice škole. U narednom periodu nastavit ćemo s drugim predmetima i područjima.