Učenici osvojili prva mjesta na informatičkim natjecanjima županijske razine

Autor: Administrator , 21. 2. 2023.

Naši učenici informatičari sudjelovali su na županijskoj razini natjecanja RAZVOJ SOFTVERA i OSNOVE INFORMATIKE i ostvarili su izniman uspjeh!

Na natjecanju RAZVOJ SOFTVERA, u timu Kemijske jednadžbe sudjelovali su Roko Vučetić (2. B), Lovre Knežević i David Radeka (2. E). Čestitamo im na osvojenom 2. mjestu. Dečki, svaka čast! Web stranicu o depresiji radile su Petra Pejić i Nikol Radović (4. C). Cure, čestitamo vam na osvojenom 3. mjestu!
SVI učenici imaju pravo direktnog upisa na FESB-u i PMF-u (smjer Informatika i tehnika) u Splitu zbog osvojenih visokih mjesta. Na natjecanju OSNOVE INFORMATIKE izniman uspjeh ostvarili su Marino Bubić (4. C) i Niko Knežević (4. B) i postavili GVN na visoka prva dva mjesta, više od toga ne može. Dečki su odlučili ove godine malo začiniti situaciju pa su se samo rotirali u poretku od prošle godine kada je Niko bio 1., a Marino 2. Dečki, vaša obrana, naša je potvrda! Čestitamo vam od srca. Čestitamo i profesorici, mentorici Dajani Marniki.
Na trećem mjestu također je naš učenik Danijel Mezić (3. A) ! Čestitamo i njegovu mentoru, profesoru Marku Periću.
Prva tri mjesta imaju izravan upis na PMF (Informatika i tehnika).
Vaši uspjesi, naša su motivacija.