Likovni rad Donate Zelić predložen za državnu razinu

Autor: Administrator , 10. 3. 2023.

Naša učenica Donata Zelić (3. f) sudjelovala je sa svojim radom na županijskoj razini Natjecanja-izložbe učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna - LIK 2023 u kategoriji 2A - likovna umjetnost 14. veljače 2023. pod mentorstvom profesorice likovne umjetnosti Svjetlane Pere, a tema natjecanja je bila je Ples. Škola primijenjene umjetnosti i dizajna u Zadru bila je domaćin županijskog Natjecanja, a županijsko povjerenstvo odlučilo je nagraditi i poslati rad naše učenice na državnu razinu. Čestitamo mentorici i učenici. Digitalnu izložbu nagrađenih radova priredila je Bojana Vukojević i može se pogledati u prilogu (stranice ŠPUD-a Zadar) klikom na fotografiju.