Likovni radovi naših učenica na izložbi ,,Možete li vjerovati? Drevne legende i mitovi Hrvatske''

Autor: Ivanka Radulić, 13. 3. 2023.

U organizaciji Pedagoške službe Narodnog muzeja Zadar u Edukativnoj dvorani Kneževe palače otvorena je izložba radova pristiglih na natječaj “Možete li vjerovati? Drevne legende i mitovi Hrvatske”. Riječ je o natječaju kojemu je cilj bio prikupiti poznate i nepoznate legende i mitove naših krajeva. Svoja likovna ostvarenja poslale su i naše učenice Josipa Pejić iz 2. D, Iris Ćuća iz 4. A i Katarina Čolak iz 4. F razreda, a izložbu radova moguće je razgledati do 24. ožujka 2023.

1. Josipa Pejic, 2.d - Legenda o Eho

2. Iris Ćuća, 4. a - Štrige koje kolo vode Rastoke