Bivši za sadašnje 2

Autor: Petar Sikirić, 14. 3. 2023.

Danas je u našoj školi u okviru programa profesionalne orijentacije održan susret sadašnjih maturanata s bivšim maturantima iz STEM područja i područja TEHNIČKIH ZNANOSTI. U ugodnoj atmosferi svoja iskustva o izboru studija, ali i posebnostima i zahtjevima studiranja te mogućnostima zaposlenja nakon studija podijelili su Mate Žilić, mag.educ. matematike i fizike, Marino Žuža, mag.ing. građevinarstva, Ivan Vrlika, mag.ing. nautike i tehnologije pomorskog prometa, Marko Troskot, bacc.ing. elektrotehnike te Luciana Vučetić, apsolventica arhitekture. Razgovor je vodio knjižničar Ante Prtenjača.

Učenici su s posebnom pažnjom slušali savjete svojih prethodnika, uz prisustvo ravnateljice, pedagoga i profesora. U narednom periodu nastavljamo s drugim predmetima i područjima. Još jednom ogromna zahvala našim bivšim učenicima na dolasku i sudjelovanju u programu.