Likovni radovi Lee Glavan, Paole Gospić i Mihaele Nekić na izložbi “ŽUPANIJO, SRETAN TI ROĐENDAN”

Autor: Ivanka Radulić, 5. 4. 2023.

Povodom obilježavanja Dana Zadarske županije u Edukativnoj dvorani Kneževe palače otvorena je izložba pod nazivom “Županijo, sretan ti rođendan”. Na otvaranju izložbe dodijeljene su i nagrade autorima za najuspješnija ostvarenja pa su tako u kategoriji srednjih škola nagrade dobile i učenice naše škole Lea Glavan iz 1.E i Paola Gospić i Mihaela Nekić iz 1.F razreda.

Riječ je o literarnim i likovnim radovima djece vrtičke dobi i učenika osnovnih i srednjih škola pristiglih na natječaj u organizaciji Pedagoške službe Narodnog muzeja Zadar kojemu je cilj bilo prikazati nepoznate i manje poznate znamenitosti naše Županije.

Radovi:
1. Paola Gospić, crkva sv. Duha u Posedarju, akril