Generacija 2017./18., proslavila 5 godina mature

Autor: Administrator , 29. 4. 2023.

Učenici 4. c razreda, generacija 2017./18., proslavili su sa svojom razrednicom Dubravkom Marcelić 5 godina mature, tj. maturalnog plesa.

Organizirana večera bila je u konobi Kameni dvori na Bokanjcu te je sve prošlo uz puno smijeha, veselja i plesa. Prisjetili su se zajedničkih trenutaka provedenih u školi, putovanja i raznih dogodovština koje su ih pratile tijekom 4 godine školovanja. Neki su stali i u svoja maturalna odijela, prisjetili su se i bivše titule mistera, a razrednica je dobila i predivan buket! ,,Nakon dobre spize i atmosfere pozdravili smo se do nekog idućeg susreta", kaže razrednica puna dojmova i pozdrava za bivše profesore od bivših učenika. Divno je kad nam se vraćate!