OBAVIJEST ZA MATURANTE - ŠKOLSKA GODINA 2022./2023.

Autor: Daria Gospodnetić, 11. 7. 2023.

Obrazac za prigovore

Privremeni rezultati svih ispita državne mature bit će objavljeni 12. srpnja 2023.

Ako smatrate da je tijekom ocjenjivanja došlo do previda, možete uputiti prigovor na ocjenu.
Rok za podnošenje prigovora istječe 48 sati od objave rezultata.

Prigovor podnosite u pisanom obliku (obrazac za prigovore se preuzima kod ispitnog koordinatora) i dostavljate ga Školskom ispitnom povjerenstvu u školi prema sljedećem rasporedu:

13. srpnja od 9.00 do 11.00 sati
14. srpnja od 9.00 do 11.00 sati

Prigovor mora biti napisan kratko i odnositi se na određeni zadatak iz ispita državne mature.

Podjela svjedodžbi državne mature održat će se 21. srpnja u 9 sati. Potrebno je doći osobno i potpisati evidenciju o preuzimanju.