RIJEČ RAVNATELJICE

Gimnazija Vladimira Nazora najstarija je škola u gradu Zadru, osnovana 1804. godine. U dugoj povijesti škola je iznjedrila mnoge generacije od kojih su mnogi postali profesori, liječnici, odvjetnici i znanstvenici poznati kod nas i u svijetu.

Dragi učenici, naša škola vam pruža najbolje obrazovanje, a nastava se realizira sa svim potrebitim nastavnim sredstvima i pomagalima. Zato ambiciozni i dobri učenici, upišite se u našu školu gdje ćete dobiti kvalitetno znanje za upis na željeni studij. Pored redovite nastave u našoj školi učenici mogu sudjelovati u izvannastavnim aktivnostima iz svih obrazovnih područja te školskim projektima i zadovoljiti svoje individualne sklonosti: literarna sekcija, dramska sekcija, novinarska sekcija, pjevački zbor, klapa, bend, debatni klub, informatika...

Naša škola ima dva smjera:

-  opću gimnaziju
-  jezičnu gimnaziju

Nastavničko vijeće i ravnateljica osobno vam jamče kvalitetno obrazovanje. Zahtjevna smo škola, ali za odlične učenike, koji su željni znanja i napredovanja, naša škola je najbolji izbor i zato nemojte dvojiti - upišite se u Gimnaziju Vladimira Nazora.

U iščekivanju vašeg dolaska, srdačno vas pozdravljamo!